Mieli mokytojai, mokiniai (ugdytiniai) ir jų tėveliai,

informuoju apie ugdymo organizavimą nuo 2021 m. sausio 4 dienos:

• ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas nuo sausio 4 d. vyks įprastu būdu, t.y. ugdytiniai vyksta į mokyklą. Rekomendacija tėveliams: į šias grupes leiskite tik tuos vaikus, kurių nėra galimybės pasilikti ir ugdyti namuose. Priešmokyklinukai po užsiėmimų galės lankyti pailgintos dienos grupę.
  • 1-4 klasių mokiniams nuo sausio 4 d., o 5-10 klasių mokiniams nuo sausio 6 d. yra skiriamas nuotolinis ugdymas. Jeigu reikalinga pagalba, mokykla gali aprūpinti planšetėmis (jos veikia tik per WI-FI). Dėl planšečių reikalingumo informuokite klasių auklėtojus. Primenu - I pusmetis baigiasi sausio 31 d.

Visai mokyklos bendruomenei linkiu, kad ateinantys metai atneštų visų svajonių išsipildymą, sėkmę visuose darbuose ir reikaluose ir, žinoma, atitolintų tas negandas, kurias padovanojo šie metai....

Direktorius