Tas, kas neieško Kalėdų savo širdyje, neras ir po egle...

Kiekvienu metų laiku yra švenčių. Žiemą sulaukiame pačių gražiausių švenčių – šv. Kalėdų. Bendruomeniškumo jausmas kvietė  joms ruoštis.  Prie puošimo ir laukimo švenčių prisidėjo visi. Į pagalbą atskubėjo pailgintos grupės mokytoja Laimutė, logopedė Vilija, valytoja Gražina, darbininkas Vytautas ir tėveliai. Vieningai mokyklos langus papuošė ir darželio auklėtojos bei padėjėjos. Visos mokyklos langai pasipuošė karpiniais.

Vaikai nori viską pamatyti, pajausti, patys kurti šventinę aplinką. Mokytojų padedami, šiemet, kaip ir praėjusiais metais, kūrė ir puošė savo klasių erdves, mokyklą. Estetinis mokyklos vaizdas suteikė vaikams daug gerų emocijų. Netikėtos pagreitintos atostogos paskatino pamokas vesti integruotai, kad geriau atskleistume prieššventinę dvasią. Mokydamiesi rašyti kalėdinius sveikinimus, piešti piešinius. Dirbdami darbelius, stebėjo draugų darbus ir stengėsi juos pagirti. Kaip smagu atlikti gerą darbą ir jį užfiksuoti, įvertinti.

Dar spėjo mokiniai paruošti darbus rajoninei parodai -  konkursui „Miškas – visų namai“, kūrė „Gamtai draugišką Advento kalendorių“, kurį organizavo Všį „Žaliasis taškas“, dalyvavo respublikiniame savos kūrybos eilėraščių konkurse „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Paskutinę šių 2020 metų mokslo dieną, mokiniams džiaugsmo suteikė Kalėdų Senelis. Saugodamas visų sveikatą, dovanas jis paliko prie mokyklos durų.

Šventinę nuotaiką padėjo sukurti Senukų labdaros ir paramos fondas, bei Balbieriškio parapijos Caritas.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šventinės aplinkos kūrimo!

Ramių, sveikų ir žiemiškų šv. Kalėdų!

Pradinių klasių mokytojos

Aldona Krilavičienė, Danguolė Stanaitienė