Vykdome projektą ,,Mes matome kitaip“

Šiandien pradėjome vykdyti socializacijos projekto ,,Mes matome kitaip“ veiklas. COVID-19 sujaukė jau keliolika metų vykdytas tęstines projekto veiklas, todėl ,atsižvelgę į situaciją, šiais mokslo metais nusprendėme į projekto veiklas integruoti gamtosauginę programą. Arčiausiai mūsų yra Žuvinto biosferos rezervatas, tačiau ne visi mokiniai jame lankęsi ir ne viską apie jį žino. Todėl pažintį su Žuvinto rezervatu pradėjome nuo 5–7 klasės mokinių. Gidė Jūratė supažindino su lankytojų centre įrengta ekspozicija, su Žuvinto gamtos vertybėms ir rezervato istorija. Turėjome galimybę  apžvelgti įspūdingą ežero panoramą ir stebėti paukščius per teleskopus užlipus į apžvalgos bokštelį pastato viršuje. Taip pat  pasižiūrėjome videofilmą apie Žuvinto rezervato gamtą. Pasivaikščiojome Žuvinto ežero gamtos taku , įkvėpėme gaivaus rudeniško oro, galėjome betarpiškai stebėti ir girdėti niekad nenurimstantį Žuvinto ežero gyvenimą. Artimiausiomis dienomis rezervate  apsilankys ir 8-10 klasių mokiniai. Na o ką pavyko sužinoti, pamatyti, išgirsti pasitikrinsime mokykloje organizuotoje gamtamokslinėje viktorinoje baigiantis projektui.

Mokytoja Reda