Išvyka į Trakus

Gegužės 31 dieną penktos klasės mokiniai lankėsi Trakuose.Vaikai grožėjosi Galvės ežero saloje stovinčia pilimi. Atvykus į Trakų pilį mus pasitiko gidė, kuri supažindino su pilies istorija. Įdomus edukacinis užsiėmimas vyko Trakų pilies ekspozicijoje. Kunigaikščio menėje vaikai turėjo galimybę pagilinti žinias apie Vytauto Didžiojo asmenybę, įsisavinti įdomiausius faktus iš istorinių šaltinių. Ekspozicijų salėse mokiniai savarankiškai  surado eksponatus su valdovo atvaizdais bei parengė jų trumpą pristatymą. Praktinėje edukacinio užsiėmimo dalyje visi  pasigamino Vytauto Didžiojo antspaudo, kuriame pavaizduotas kunigaikštis, kopiją.

Vėliau  apsilankėme šokolado manufaktūroje „AJ šokoladas“.  Mokiniai dalyvavo pamokoje apie šokolado gamybos procesą, paragavo įvairių šokolado rūšių, bei patys gamino saldainius. Kiekvienas dalyvis gavo pažymėjimą įrodantį, kad tapo šokolado ekspertu. Vėliau  šokolado skulptūrų muziejuje apžiūrėjo sukurtus šokoladinius personažus.

Pabuvoję Trakuose visi sugrįžome pilni įspūdžių ir smagių prisiminimų. Džiaugiamės įdomia netradicinio ugdymo diena.

5 klasės auklėtoja  Lina Guobienė