Saviraiška – kūrybiškumo pagrindas

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir pirmos klasės mokiniai lankėsi Alytaus dailiųjų amatų mokykloje.

Mokyklos prieigose  maloniai nustebino dailūs personažai,  įvairios meno dirbiniais puoštos mokyklos erdvės. Mokiniai dairėsi, stebėjo ir aikčiojo iš nuostabos, koks grožis aplink! Aplinka sužadino vaikų estetinius jausmus grožiui ir gėriui. Džiaugėsi patekę į kūrybines  keramikos dirbtuves, kuriose atsiskleidė svarbūs gebėjimai, leidžiantys samprotauti ir rasti įvairių sprendimo būdų, kuo išradingiau pagaminti darbelį. Minkė, kočiojo, pjaustė, modeliavo darbelius, kuriuos rekomendavo edukacinio užsiėmimo vadovė. Dar širdelių, paukštelių ir žvėrelių skubėjo pagaminti. Apžiūrėjome keramikos degimo krosnį, kurioje išdegs pagaminti darbeliai, o vėliau perduoti mokiniams. Sėkmingas kūrybiškumas kiekvienam suteikė patirties.

Dėkojame mokyklos administracijai už galimybę ugdant kūrybingumo kompetenciją plėtoti svarbius asmenybės bruožus: smalsumą, imlumą naujovėms, pasitikėjimą savo jėgomis.

Mokytoja Aldona