JEI NORI BŪTI SVEIKAS, JUDĖK!

Atsiliepdami į Europos judėjimo  savaitės organizatorių kvietimą sveikai gyventi, sportuoti, šiandien ryte rinkomės ne į kabinetus, o į atnaujintą sporto salę. Čia vyko Sveikatingumo diena, kurioje dalyvavo 1-9 klasių mokiniai, mokyklos vadovai, klasių auklėtojai, dalykų mokytojai. Renginį organizavo kūno kultūros mokytojas Kęstutis Žilinskas.

Pirmiausia Sveikatingumo dienos dalyvius, pasiruošusius rytinei mankštai, pasveikino mokyklos direktorius Stasys Valančius, pabrėždamas judėjimo svarbą. Po nuotaikingos mankštos vyko linksmos judriosios estafetės. Teko ridenti lazdele kamuoliuką, pralįsti pro lanką, šokinėti ant didelio kamuolio… Su įdomumu visi stebėjo netradicinį mokinių ir mokytojų tinklinį. Savo gebėjimus rodė badmintono žaidėjai.

Šiais technologijų laikais, kai mažai judame, tokios netradicinės pamokos labai reikalingos mūsų sveikatai. Šiandien  buvo svarbiausia ne varžytis, o pajudėti. Mums labai tiko sveikuolių devizas:”Jei nori būti sveikas, judėk!”

Mokytoja Janina Grigutienė