2012–2013 m.m.

Ištieskite rankas –

Ir kris į delnus

Taip laukti seniai

Troškimų ir vilčių lašai.

Ištieskite rankas –

Aš Jums padovanosiu

Pavasario spalvas

Pavasario garsus –

Pavasario simfoniją.

Kai vasario mėnesį Lietuvos gimnazijose šurmuliuoja tradicinė abiturientų šventė Šimtadienis, tai pagrindinių mokyklų mokiniams tenka žvelgti su pavydu ir sukti galvą,kuo pakeisti šią ilgametę tradiciją. Dešimtokai šiemet pagrindinių žinių patikrinimą laikys,kai kiti mokiniai jau atostogaus, todėl nebeliko prasmės ir skaičiuoti dienas iki egzaminų bei švęsti ir visų taip mėgstamą Šimtadienį.Todėl mokykloje puoselėtas tradicijas tenka keisti naujomis, ieškoti naujų idėjų.  Bendru dešimtų ir devintų klasių mokinių sutarimu nutarta surengti dešimtokų renginį skambiu pavadinimu „Pavasario simfonija“, kuris nė kiek nenusileido tradiciniam Šimtadienio vakarui. Šventiškai papuoštoje mokyklos aktų salėje balandžio 5 dienos vakarą rinkosi mokyklos administracija, mokytojai, dešimtokų tėveliai, giminės ir draugai. Renginyje iš širdies nuskambėjusios dainos ir žodžiai suvirpino ne vieno salėje sėdėjusio širdį ir sielą ligi pat gelmių. Padrąsinančius žodžius besirengiantiems į gyvenimo kelionę dešimtokams tarė mokyklos direktorius Stasys Valančius, pirmoji mokytoja Regina Kukankienė, tėvelių atstovas bei dabartiniai mokyklos devintokai. Netrukus jų gyvenime laukia naujas gyvenimo puslapis – baltas, tuščias, nežinomas ir nenuspėjamas... Nesvarbu, kur šiuos mokinius nublokš likimas, kokį gyvenimo kelią jie pasirinks, viena aišku - jie visada bus laukiami savo mokykloje, kurioje praleido savo gražiausius mokyklinius metus, žengdami kartu koja kojon. Taigi tokių renginių tikrai reikia ne tik gimnazijoms, bet ir pagrindinėms  mokykloms. Norisi tikėtis, kad ši šventė mokykloje įleis gilias šaknis. Kiekvienais metais ji bus rengiama vis įdomiau, įvairiau. Lai tai bus graži, jaunatviška ir linksma mūsų mokyklos šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones, paliekanti smagius ir šiltus prisiminimus apie mokyklą, mokytojus ir mokslo draugus. O likusios dienos mokykloje lai padeda tvarkingai surikiuoti įgytų žinių bagažą ir atneša dar ne vieną džiugią akimirką.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Dešimtos klasės auklėtoja Reda Valančienė