2012–2013 m.m.

Ikimokykliniame skyriuje svečiavosi Dėdė Rudenėlis

Aš ruduo, aš vyras rimtas!

Štai gėrybių visas šimtas!

Va, saldaus medaus ąsotis –

Valgykit sveiki lig soties!

Jei negaila kam dantukų –

Prašom saują riešutukų!

Dar turiu grūdų aruodą

Ir taukų didžiausią puodą!

Kriaušių, obuolių pintinė

Irgi dar ne paskutinė!

(Kazys Papečkys)

Šias žodžiais spalio 30 d. Dėdė Rudenėlis mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikučius ir jų tėvelius bei senelius pakvietė į projekto ,,Svečiuose Dėdė Rudenėlis“ pristatymo šventę.

Visi dalyviai keliavo į už didelio kalno esančius Rudenėlio namus pasižiūrėti, kaip gražiai jis nuspalvino medžių lapus, kiek daug, su savo draugo lietaus pagalba, daržovių ir vaisių išaugino. Vaikai padėjo Dėdei Rudenėliui atsikratyti galvos skausmu, įmindami grybautojų jam užmintas mįsles apie daržoves ir vaisius. Šventės pabaigoje keliautojai geros nuotaikos traukiniu grįžo namo, kur visų laukė šventinis obuolių pyragas.

Projekto metu vaikai padedami auklėtojų A. Grėbliauskienės, G.Kazlovskajos, B.Mitrulevičienės, muzikos mokytojo S. Kondroto mokėsi eilėraščių ir dainelių, žaidė muzikinius žaidimus rudens tema. Sužinojo kaip keičiasi gamta rudenį, kokios daržovės ir vaisiai uždera, kodėl sveika juos valgyti? Mažieji kartu su savo tėveliais iš rudens gėrybių gamino darbelius, kuriuos eksponavo parodoje.

Šio projekto dėka visi kažką naujo sužinojome ir išmokome, įgijome naujų gebėjimų ir įgūdžių, bendravimo patirties.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytojas Saulius