2012–2013 m.m.

Mokytojo dieną šventėme išradingai ir linksmai

Kai kiekvieno žmogaus akį džiugina margaspalvių klevų puošnumas, mokytojai švenčia profesinę šventę.

Mokykloje tradiciškai, kaip ir kasmet, mokinių taryba organizavo savivaldos dieną. 9-10 kl. mokiniams teko ragauti mokytojo duonos.

Iškilminga fanfarų muzika mokyklos mokytojai buvo pakviesti į garbingą ,,Mokytojo pieštukas – 2012 m.“ įteikimo ceremoniją.

Mokinių iniciatyva nominuoti aktyviausi, veikliausi, energingiausi, originaliausi, kūrybingiausi, linksmiausi mokytojai.

Visiems mokyklos mokytojams įteikti simboliniai ,,Mokytojo pieštukai 2012“.

Šventėje netrūko gražiausių žodžių, dainų, išradingų mokinių vaidinimų, net filmų mokytojams.

Į šventę pasveikinti mokytojų atvyko Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė ir Prienų rajono tarybos narys Vytautas Kamblevičius, nestokojantys šventinės padėkos ir pagarbos.

Dėkoju visiems mokyklos darbuotojams, padėjusiems mokiniams surengti nuotaikingą Mokytojo dieną ir išreikšti troškimą, kad ne tik šią dieną, bet ir visą gyvenimą mokytojai jaustųsi mylimi, laukiami, reikalingi savo mokiniams ir artimiesiems.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

mokyklos pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė