Dalyvavome badmintono mėgėjų lygos varžybose

Kategorija: 2021/2022 m.m.
Paskelbta: 2021 Gruodis 12, Sekmadienis 19:14
Autorius Super User
Peržiūros: 208

Gruodžio 11 dieną, Prienų sporto arenoje, vyko Lietuvos badmintono mėgėjų lygos varžybos. Jose mūsų miestelį ir mokyklą atstovavo: Toma Pacevičiūtė, Vytenis Vinickas, Ovidijus Marcinkevičius. Miestelio garbę gynė ir  buvę mūsų mokyklos mokiniai Gabija Savickaitė, Gerda Trakymaitė, Ąžuolas Barkauskas ir Rokas Barkauskas.

Merginų dvejete Toma ir Gabija iškovojo 3 vietą. Vaikinų dvejete Vytenis ir Ovidijus iškovojo 5 vietą. Mišriame dvejete Toma su Ovidijumi iškovojo 5 vietą, o Vytenis su Gabija 6 vietą. Mūsiškiams teko kovoti su amžiumi vyresniais ir solidžią žaidybinę patirtį turinčiais įvairių respublikos klubų atstovais. Džiaugiamės mūsų merginų iškovota trečia vieta ir bronzos medaliais.