Dalyvavome Europos egzamine

Europos egzaminas – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Egzaminas vyksta gegužės 9 dieną  ir yra skirtas paminėti Europos dieną. Mūsų mokykloje Europos egzamine  dalyvavo 10 klasės mokiniai, kuriems sekėsi gana neblogai. Nugalėtoju tapo ir į antrą etapą pateko Saulius Basevičius surinkęs 19 taškų iš 20 galimų.5-9 kl. mokiniai  turėjo  galimybę išmėginti savo žinias Bandomajame egzamine, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Geriausiai sekėsi Silvijai P.-8 kl., Enrikai D.-7 kl., Lukrecijai M. -6 kl. ir Gerdai ž. bei Austėjai K.- 5 kl. Sveikiname mokyklos Europos konstitucijos žinovus, o Sauliui linkime sėkmės II etape.

Mokytoja Reda