,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“

Mūsų mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio ,,Kuriame muziejų“ nariai dalyvavo  respublikiniame kūrybinio etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Renginį organizavo Kauno tautinės kultūros centras. Auksė Judickaitė, Jolita Juodžiukynaitė, Gerda Žvirblytė ir Justas Kariniauskas pristatė etnografinius namų apyvokos daiktus. Mokiniai kūrybiškai atskleidė pasirinktų etnografinių namų apyvokos daiktų prasmę bei reikšmę žmogui. Visi džiaugėmės Kauno tautinės kultūros  centro salėje eksponuojamomis darbų nuotraukomis. Gilų įspūdį paliko senųjų muzikos instrumentų pamoka, užsiregistravimas  visų konkurso dalyvių  audžiant senosios audimo staklėmis juostą. Mokiniai pagilino asmeninę, pažinimo kompetenciją savo darbais prisidėjo prie tautine savimone pagrįstos istorinės atminties formavimo.

Mokytoja Ramutė Švedienė