author footer link can be edited or disabled only in full version

Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos

Kovo 10 d. Vilniuje Delfi sporto arenoje vyko  Lietuvos mokyklų žaidyniųfinalinės badmintono varžybos. Mūsų rajoną atstovavo Balbieriškio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda – Rasa Radžiūnaitė, Toma Petraškaitė ir Gabija Savickaitė. (vadovas V.R. Sidaravičius) ir Prienų Revuonos pagrindinės mokyklos berniukų komanda (vadovas D. Juodsnukis).

Žaidžiant mergaičių vienetą (dalyvavo 46 žaidėjos) Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė iškovojo 13-16 vietas, Gabija Savickaitė liko 25-ta. Merginų dvejete (žaidė 16 porų) Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė iškovojo 6 vietą.

Vaikinų vienete A. Valatka iškovojo 13-16 vietą ir D. Žilinskas 19 vietą, vaikinų dvejete A. Valatka ir D. Žilinskas iškovojo 9 vietą.

Bendrakomandinėje Lietuvos mokyklų įskaitoje- Balbieriškio mergaičių komanda iškovojo 7 vietą ir 64 taškus, o Prienų beniukai – 8 vietą ir 51,5 taško.