author footer link can be edited or disabled only in full version

Rasa ir Toma badmintono turnyro nugalėtojos

Sausio 6 d. DELFI sporto arenoje dalyvavome CBC junior 4-ojo etapo badmintono varžybose. Teko kovoti prieš labai pajėgius varžovus- keturių Vilniaus klubų: Vilniaus BK, CBC, SEB, PLAY, dviejų Klaipėdos klubų, Panevėžio, Šakių, Kauno, Kęstučio Navicko Badmintono Akademijos klubų žaidėjus. Šešiolikmečių grupėje mūsų mokyklą ir badmintono klubą ,,Svajonė” atstovavo: Rasa Radžiūnaitė, Toma Petraškaitė ir Ąžuolas Barkauskas. Vaikinų vienete, bei dvejete Ąžuolas sužaidė pagal savo galimybes- vaikinų vienete liko 11-tas, o dvejete (poroje su Ugniumi Mikalausku) liko 6-ti. Nepalyginamai geriau sekėsi Rasai ir Tomai. Merginų vienete Toma iškovojo 5-ąją vietą, o Rasa, tik finale nusileidusi Urtei Rakštytei - 2-ąją vietą. Po įtemptos kovos dvejete, mūsų merginos iškovojo pirmąją vietą ir pasipuošė turnyro nugalėtojų aukso medaliais.