Svečiuose - knygelės

“Visas vertingas knygas sieja viena, - jas perskaitę įsivaizduojate, kad visa tai atsitiko jums, ir visa tai jums lieka …” (Ernestas Hemingvėjus).

Prieš pat rudens atostogas aplankiau mūsų mokyklos trečiokus. Drąsiai ir aktyviai kalbėjome apie skaitymo džiaugsmą ir mokymosi naudą. Netradicinės pamokos uždavinys buvo – garsinis knygos skaitymas ir teksto suvokimas. Garsiai skaitėme ,,Eglę žalčių karalienę”.  Perskaitę pasaką, aptarėme jos turinio herojų gerus ir blogus darbus, patirtas nesėkmes. Pamokos metu įsivertinome savo skaitymo įgūdžius.

Džiaugiuosi mokinių aktyvumu renkantis knygeles skaitymui namuose. Pamokos pabaigoje paskyrėme kito susitikimo datą, išsikėlėme skaitymo tikslus.

Bibliotekininkė Agnė