2016–2017 m.m.

Integruotaanglų kalbos pamoka „Easteriscoming“

2017 m balandžio 7 dieną mūsų mokykloje vyko integruota anglų kalbos pamoka, skirta 5 -10 klasių mokiniams „Easteriscoming“ (Šv. Velykoms artėjant). Pamokos tikslas : supažindinti mokinius su tradicijomis ir pagrindiniais Velykų simboliais Didžiojoje Britanijoje. Užduočių metu mokiniai lavino savo skaitymo, rašymo, klausymo, kalbėjimo ir kūrybiškumo įgūdžius. Kiekviena klasė dirbo kaip atskira komanda ir stengėsi visas užduotis atlikti kuo greičiau ir teisingiau. Mokinių neišgąsdino ir tai, kad anglų kalbos pamokoje skambėjo  tik anglų kalba. Priešingai pamokos metu visose klasėse atsiskleidė mokinių išskirtiniai gebėjimai: bendradarbiavimas, klasės lyderiavimas,  gebėjimas išreikšti savo mintis užsienio kalba ir pagalbos teikimas savo klasės draugams, kurių anglų kalbos žinios nėra stiprios. Pamokoje puikiai pasireiškė 5 klasės mokinė, Lukrecija Marčiulaitytė, 6 klasės mokinė Odilija Pranckevičiūtė ir 7 klasės mokiniai Gantas Brazaitis ir Lukas Karpovičius. Sveikinu juos ir linkiu toliau tobulėti anglų kalboje.

Anglų kalbos mokytoja Jurgita Barkauskienė