2016–2017 m.m.

Akcija „Į pagalbą miško paukšteliams ir žvėreliams“

Mokyklos Jaunieji miško bičiuliai „Kleveliai“ suorganizavo akciją, norėdami padėti miško paukšteliams ir žvėreliams sunkiu metų laiku. Visą savaitę į mokyklą mokiniai nešė įvairių daržovių (morkų, bulvių, burokėlių) grūdų, obuolių, duonos gaminių likučių.

Vasario 10 d. Jaunieji miško bičiuliai nuvežė miško žvėreliams maistą, kurį noriai rinko mūsų mokyklos mokiniai. Atvykę į Balbiergirės mišką supratome, kad miško gyventojams dar reikia mūsų pagalbos. Čia būrelio narius pasitiko eigulys Valdas Kvedaravičius. Grūdus ir daržoves paskirstėme po miško teritoriją kaip pasiūlė girininkas. Valdas Kvedaravičius vaišino karšta arbata ir pasakojo apie Balbiergirės mišką, jo ypatumus. Priminė kada ir kaip reikia lesinti paukščius ir šerti miško žvėris, kad niekada netrūktų maisto sunkiu „baltojo bado“ metu.

Jaunųjų miško bičiulių „Kleveliai“ būrelio vadovė Lina Guobienė